Juhtkond

Argo Virkebau

juhatuse esimees

argo.virkebau@ekspressmeedia.ee

Piret Põldoja

äriarenduse direktor

piret.poldoja@ekspressmeedia.ee

Tarvo Ulejev

levi- ja klienditeenindusdirektor

tarvo.ulejev@ekspressmeedia.ee

Urmo Soonvald

Delfi ja Eesti Päevalehe peatoimetaja

urmo.soonvald@ekspressmeedia.ee

Tiina Paju

personalijuht

tiina.paju@ekspressmeedia.ee

Erle Laak-Sepp

finantsjuht

erle.laak-sepp@ekspressmeedia.ee

Mairi Peetersoo

erilahenduste ja sisuturunduse ärijuht

mairi.peetersoo@ekspressmeedia.ee

Ivar Krustok

andmeteaduse- ja IT-juht

ivar.krustok@ekspressmeedia.ee

Linnar Kaljuvee

teostusüksuse juht

linnar.kaljuvee@ekspressmeedia.ee

Sander Maasik

reklaamidirektor

sander.maasik@ekspressmeedia.ee

Karin Vene

äriarenduse direktor

Lapsehoolduspuhkusel