Audiovisuaalne osakond

Mari Aaspõllu

audiovisuaalse osakonna juht

mari.aaspollu@ekspressmeedia.ee

Madis Kallas

videotoimetaja

madis.kallas@ekspressmeedia.ee

Daniel Leevik

audiovisuaalse osakonna spetsialist

daniel.leevik@ekspressmeedia.ee

Tiit Blaat

foto- ja videoreporter

tiit.blaat@ekspressmeedia.ee

Jaanus Lensment

foto- ja videoreporter

jaanus.lensment@ekspressmeedia.ee

Andres Putting

foto- ja videoreporter

andres.putting@ekspressmeedia.ee

Ilmar Saabas

foto- ja videoreporter

ilmar.saabas@ekspressmeedia.ee

Priit Simson

foto- ja videoreporter

priit.simson@ekspressmeedia.ee

Rauno Volmar

foto- ja videoreporter

rauno.volmar@ekspressmeedia.ee

Henri-Kristian Kirsip

foto- ja videoreporter

henri-kristian.kirsip@ekspressmeedia.ee

Kiur Kaasik

foto- ja videoreporter

kiur.kaasik@ekspressmeedia.ee

Argo Ingver

foto- ja videoreporter/Tartu ja Lõuna-Eesti

argo.ingver@ekspressmeedia.ee

Krõõt Tarkmeel

fotograaf / Anne & Stiil

kroot.tarkmeel@annestiil.ee

Joonatan Allandi

Delfi TV tegevprodutsent

joonatan.allandi@delfi.ee

Gertu Võsu

Delfi TV otseülekannete produtsent

gertu.vosu@delfi.ee

Reelika Vaiksaar

Delfi TV reporter-toimetaja

reelika.vaiksaar@ekspressmeedia.ee

Laura Kalam

Delfi TV reporter-toimetaja

laura.kalam@ekspressmeedia.ee

Melani Tooms

Delfi TV videotoimetaja

melani.tooms@ekspressmeedia.ee

Urmet Piiling

Delfi TV videospetsialist

urmet.piiling@ekspressmeedia.ee

Aleksander Algo

toimetaja

aleksander.algo@ekspressmeedia.ee

Anni Õnneleid

lapsehoolduspuhkusel

anni.onneleid@ekspressmeedia.ee